Beşiktaş-Trabzonspor

Abdülkadir Ömür Beşiktaş Maçında Kadroda Olacak mı?

Trabzonspor’da 22 Şubat Cumartesi günü oynanacak Beşiktaş-Trabzonspor maçı hazırlıkları devam ediyor. Süper Ligin 23. Hafta maçında derbi niteliğindeki maçta Trabzonspor deplasmanda Beşiktaş’ın karşısına çıkacak. Abdülkadir Ömür sakatlığının son günlerini yaşasa da Beşiktaş maçı kadrosunda bulunamayacak. Ama genç futbolcunun Trabzonspor kadrosundaki yerini almasına ve formasına kavuşmasına sayılı günler kaldı. Abdülkadir Ömür ile ilgili doktorlar ve Trabzonspor kulübünden yapılan açıklamaya göre 1-2 hafta içinde takımı ile maça çıkacak. Abdülkadir Ömür takımı ile antrenmanlara çıkmaya başladı ve 6 ay aradan sonra takımına kavuşmasının sevincini yaşıyor.

Sakat Futbolcuların Son Durumu

Trabzonspor’da Abdülkadir Ömür dışındaki sakat futbolcuların durumu da kulüp tarafından açıklandı. Sakatlıkları bulunan Nwakaeme ile Sturridge’nin tedavilerinin sürdüğü ve Beşiktaş maçı kadrosunda bulunma ihtimallerinin olduğu yapılan açıklamada anlatıldı. Sturridge’nin sakatlık durumundaki iyileşmeye göre Beşiktaş maçında oynama durumunun maç saatinde belli olacağı ifade edildi. Takımın diğer sakat futbolcusu Hosseini’nin ise Beşiktaş maçında takımda olmayacağı ve 1 hafta ile 3 hafta arasında sahalardan uzak olacağı bildirildi.

Trabzonspor Beşiktaş-Trabzonspor maçından galibiyet ile ayrılıp geçen hafta elde ettiği liderliği bırakmamayı ve şampiyonluk yolunda engel ile karşılaşmamak istiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir