Abdülkadir Ömür Modunu Değiştirdi

Abdülkadir Ömür modunu değiştirdi ve Messi moduna göre kendini ayarladı. Süper Lig 4. haftada oynanan Sarı Kırmızılılar maçında 37. dakika içerisinde protestolar kendini göstermişti.

37. dakikadaki protestolarla kenara gelen ve gözyaşlarına bir türlü engel olamayan Abdülkadir Ömür adeta bu olaylarla kendini yenilemişti. Abdülkadir Ömür’ün küllerinden doğduğu benzetmeleri bile yapılmıştı. Bu olaylar ardından Ömür’ün, Messi moduna göre kendini ayarladığı da söylenilmişti.

Küllerinden Yeniden Doğan Abdülkadir Ömür

Abdülkadir Ömür, Trabzonspor’da forma giyen 22 yaşında genç bir oyuncudur. Orta saha pozisyonunda oynayan Türk milli futbolcusu Abdülkadir Ömür, Süper Lig takımlarından Trabzonspor’da oynayan, başarılı ve gelecek vadeden bir futbolcudur. 25 Haziran 1999 doğumlu olan Abdülkadir Ömür, 1,68 metre boyundadır ve Çarşıbaşı’lıdır. 22 yaşındaki genç yıldız Beşiktaş, Gaziantep, Karagümrük ağlarını sırası ile sarsmıştır.

Abdülkadir Ömür futbol kariyerinde ilk kez üst üste böyle bir durum yaşadı ve 3 maçta da gol kaydedebildi. Abdülkadir Ömür Messi modunu açtı haberleri futbol dünyasında manşette olduğundan beri gözler Ömür’e çevrildi. Milli Takım ve Trabzonspor’da oldukça başarılı ve muhteşem maçlara imza atan genç yıldız futbolcu Abdülkadir Ömür zirve günlerini yaşıyor.

Sonunda rekorunu kıran ve manşetlerle ününe ün katan yıldız futbolcu Ömür, diğer maçlar da bakalım nasıl sonuçlar elde edecek, futbolcunun hayranları merakla bekliyor.

Abdülkadir’in Müthiş Maçları

Abdülkadir müthiş maçlar çıkardı ve sonunda rekorunu da kırdı. 22 yaşındaki yıldız futbolcu Abdülkadir Ömür, Gaziantepspor ve Beşiktaş karşılaşmalarında fileleri sarsmıştı. Futbolcu kariyer hayatında hiç 3 maçta böyle üst üste olmak üzere gol kaydedememişti. Ömür bunu başardı ve kariyerinde adeta bir zıplama noktasına geldi, kariyerinde zirveye doğru çıkmaya başladı.

Abdülkadir Ömür, Anthony Nwakaeme’den aldığı topu dakika tam 62 iken düzeltebildi. Genç futbolcu bu olaylar üzerine röportaj da verdi.

Çok mutlu olduğunu belirten yıldız futbolcu, ilk kez 3 maç arka arkaya gol attığını, kazanarak yoluna devam etitğini, hedefi doğrultusunda ilerlediğini söyledi. Ayrıca Abdülkadir Ömür, biz sadece kendi maçlarımıza bakıyoruz sözlerini de ifadelerinde kullanmıştı.