Türkiye Kupası

Abdülkadir Ömür ve Uğurcan Çakır’dan İnce Davranış

Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçında 03 Mart Salı günü Fenerbahçe ile karşılaşan Trabzonspor bu maçtan 2-1 galibiyet ile ayrıldı ve İstanbul’da oynanacak rövanş maçı için avantajlı takım oldu. Fenerbahçe maçında Abdülkadir Ömür de Trabzonspor’un kadrosundaydı ve 74. Dakikada maça girdi. 6 ay sakatlık süresinde Trabzonspor formasından ve sahalardan uzak kalan Abdülkadir Ömür hafta sonu oynanan Rizespor maçında da 89. Dakikada maça dahil olmuştu.

Abdülkadir Ömür ve Uğurcan Çakır maç öncesi örnek bir tavır sergilediler ve Fenerbahçe ile yolları ayıran ama son kez Trabzonspor maçında sarı lacivertli takımın başında maça çıkan Ersun Yanal’ın yanına gittiler. Medical Park Stadında oynanan maçın başlamasından önce Abdülkadir Ömür ile Uğurcan Çakır Ersun Yanal’ın yanına gittiler ve teknik adam ile bir süre sohbet ettiler.

Ersun Yanal’ın Morali Bozuk

Fenerbahçe’nin aldığı başarısız sonuçlar ve kötü gidişat sebebiyle yolları ayıran Ersun Yanal’ın Trabzonspor maçı öncesi moralinin bozuk olduğu gözlerden kaçmadı. Abdülkadir Ömür ve Uğurcan Çakır’ın tek adam ile sohbet etmeleri Ersun Yanal’ın yüzünü az da olsa güldürdü ve teknik adam iki genç futbolcuya bu ince davranışları için teşekkür etti.