2019-2020 futbol

Abdülkadir Ömür’e Serie A’dan İkinci Teklif

Trabzonspor 2019-2020 futbol sezonu şampiyonluğunu kaçırdı ama Ziraat Türkiye Kupası’nı kazandı. Bordo mavili takımın futbolcuları da Avrupa kulüplerinin transfer listesinde yer alıyor. Uğurcan Çakır, Abdülkadir Ömür, Aleksander Sörloth Trabzonspor’un en değerli ve Avrupa kulüplerinin transfer etmek istediği futbolcular oldu. Sezon başında sakatlık yaşayan Abdülkadir Ömür 6,5 ay sahalardan uzak kalmıştı. Abdülkadir Ömür 6,5 ay sonra tedavisinin ardında Trabzonspor formasına kavuştu ve kısa zamanda eski formuna kavuştu. Abdülkadir Ömür’ü İtalya Serie A takımı Atalanta transfer etmek istiyor.

Papu Gomez Yerine Abdülkadir Ömür

Atalanta takımı Papu Gomez’in yerini alacak hücum futbolcusu olarak Trabzonspor’dan Abdülkadir Ömür’ü transfer etmek istiyor. Atalanta takımı Abdülkadir Ömür’ün 32 yaşındaki Papu Gomez ile benzer özellikleri olduğunu ve Gomez’in boşluğunu Trabzonsporlu futbolcunun dolduracağını düşünüyor. Atalanta kulübü başkanı Antonio Percassi’nin Abdülkadir Ömür’ü takıma dahil etmek için istekli olduğu ve bu transfer ile Antonio Percassi’nin kendisinin ilgilendiği iddia ediliyor.

Abdülkadir Ömür’ün Atalanta takımına transferi konusunda Trabzonspor kulübünün vereceği cevap ve Atalanta takımının transfer teklifinin önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor.

Güncel Yazılar