Abdülkerim Bardakçı’ya İtalya Bileti

Galatasaray’da göstermiş olduğu başarılı performansla dikkatleri çeken Abdülkerim Bardakçı için İtalya kulüpleri sezon sonu devreye girmeyi planlıyor.

Sezon başında Konyaspor’dan Galatasaray’a transfer olan Abdülkerim Bardakçı gösterdiği başarılı performansıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Konyaspor’dan 2.8 milyon euro bonservis bedeliyle sezon başında sarı kırmızılı ekibe dahil olan Abdülkerim Bardakçı, performansıyla Galatasaray’ın vazgeçilmez ismi haline geldi.

İtalyan Kulüpler Devrede

İtalya Serie A ekiplerinden Atalanta, Torino ve Udinese Galatasaray’da başarılı performansıyla gözleri üstüne çeken 28 yaşındaki savunma oyuncusunu yakından takip ediyor. Galatasaray ile sözleşmesi 2025’te bitecek olan Abdülkerim Bardakçı sezon sonuna kadar İtalyan kulüpleri tarafından gözlemlenecek.

Galatasaray’dan Yüksek Talep

Galatasaray forması altında 21 maça çıkan ve 2 gol, 2 asistlik katkı sağlayan başarılı savunma oyuncusu için Galatasaray’ın 7 milyonun altında gelen bir teklife sıcak bakmadığı belirtiliyor. Victor Nelsson’ın sezon sonunda yüksek bir bonservis bedeliyle takımdan ayrılması durumunda ise başarılı savunma oyuncusunun takımdan gönderilmemesi planlanıyor.