Süper Lig

Abdullah Avcı’nın Trabzonspor Sunumu

Trabzonspor Süper Lig liderliğini ve ardından da şampiyonluğu Medipol Başakşehir’e kaptırdı. Corona virüsü sebebiyle lig maçlarına 19 Mart’ta ara verilmişti. Lig maçlarına ara verildiğinde Trabzonspor ligin lideriydi. 12 Haziran tarihinde tekrar başlayan lig maçlarında istediği performansı sergileyemeyen Trabzonspor puan kayıpları yaşadı. Yaşanan puan kayıplarının ardından ligde liderlik koltuğuna Medipol Başakşehir oturdu. Trabzonspor aradaki puan farkını kapatamayınca ligin 33. Haftasında ligin bitimine bir hafta kala Medipol Başakşehir şampiyonluğunu ilan etti. Aynı hafta Trabzonspor Konyaspor’a 4-3 yenildi.

Kaybedilen şampiyonluk ve Konyaspor yenilgisinin ardından Trabzonspor teknik direktör Hüseyin Çimşir ile yolları ayırdı. Bordo mavili takım yeni sezon için teknik direktör arayışında Abdullah Avcı ile görüşüyor.

‘’Trabzonspor Fırtına Gibi Esecek’’

Abdullah Avcı ile görüşen Trabzonspor kulübü yönetimi teknik adamın Trabzonspor’da yapabilecekleri ile ilgili hazırladığı sunumu dinlediler. Abdullah Avcı yaptığı sunumda Trabzonspor’u coşturacağını ve takımın yeni sezonda fırtına gibi eseceğini taahhüt ettiği iddia ediliyor. Trabzonspor yönetiminin Abdullah Avcı’nın yeni teknik direktör olmasına sıcak baktığı gelen haberler arasında yer alıyor. Karadeniz ekibi 10 gün içinde yeni teknik direktör ile sözleşme imzalamayı planlıyor. Bu süreçte diğer teknik direktör adayları ile de görüşülecek.

Güncel Yazılar