Alexander Sörloth

Sörloth Milan Radarında

Sörloth Milan Radarında

Trabzonspor’un başarılı futbolcusu Alexander Sörloth İtalya Serie A Kulüplerinden Milan’ın radarına girdi. Milan’ın sezon sonunda Zlatan İbramovic ile yollarını ayıracağı tahmin ediliyor. Asıl önemli olan konu ise Milan’ın İbramovic ile yollarını ayırdıktan sonra Trabzonspor’un başarılı futbolcusu Sörloth’u kadrosuna dahil etmek isteği oldu.

Milan’ın İbramovic ile yollarını ayırmasının ardından iki futbolcudan birini transfer etmek istediği iddia edilen bilgiler arasında bulunuyor. Napoli takımından Milik ve Trabzonspor’dan Sörloth Milan’ın İbramovic’in yerine transfer etmeyi düşündüğü isimler ve Milan bu iki futbolcudan birini transfer edebilir.

Sörloth ve Abdülkadir Ömür Avrupa Kulüplerinde

Trabzonspor Sörloth’u İngiliz Crystal Palace’tan kiraladı ve 2 yıl olan bu kiralama süresinden sonra Sörloth’u satma hakkı da Trabzonspor’da bulunuyor. Sörloth’un Milan’ın radarına girmesiyle Trabzonspor futbolcuyu satmak için karlı bir rakam hesaplamaya da başladı. Trabzonspor’un Sörloth için isteyeceği rakamın ise 30 milyon Euro’dan başlayacağı düşünülüyor.

Trabzonspor’da Sörloth’un Milan dışında Real Madrid tarafından da yakın takipte olduğu ve Sörloth’un Real Madrid’inde transfer listesinde olduğu alınan haberler arasındadır. Abdülkadir Ömür’ün de Barcelona’nın takibinde olduğu ve Barcelona tarafından transfer edilebileceği iddia edildi.