Abdülkadir Ömür Takım Kampına Ziyaret

Trabzonsporlu Abdülkadir Ömür Takım Kampına Ziyaret Gerçekleştirdi

Tedavisi devam eden Trabzonspor’un 20 yaşındaki genç yeteneği Abdülkadir Ömür takım kampına bir ziyaret gerçekleştirdi. 29 Ağustos’ta oynanan AEK Atina mücadelesinde sol dizine aldığı darbe ile sakatlanan oyuncu 4 aydır sahalardan uzak kaldı. Tedavi süreci Almanya’da devam eden Abdülkadir Ömür takım kampına ziyaret gerçekleştirdi. Habersiz bir şekilde kampa gelerek takım arkadaşlarına sürpriz yapan oyuncunun ve arkadaşlarının mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Abdülkadir Ömür Trabzonspor’un Antalya Kampında

Uzun süredir yeşil sahalarda olamayan oyuncu takımının Antalya kampındaki Barbekü Partisine katıldı. Takım arkadaşlarına sürpriz yapan Abdülkadir Ömür arkadaşlarına moral vermek ve destek olmak için Antalya kampına katıldı. Takım arkadaşları ile samimi görüntüler veren Abdülkadir tekrar takımı ile bir arada olduğu için oldukça mutluydu.

Abdülkadir Ağaoğlu ve Çimşir İle Sohbet Etti

Trabzonspor’un genç yıldızı Abdülkadir Ömür takım kampına ziyaret gerçekleştirerek kulüp başkanı Ali Ağaoğlu ve yeni Teknik Direktör Hüseyin Çimşir ile de sohbet etti. Abdülkadir’in özellikle başkan Ağaoğlu ile yakın ilişkileri de dikkat çekti. Genç oyuncunun 2 gün izin aldığı öğrenildi. Abdülkadir Ömür izinli olduğu 2 günü takım arkadaşları ile geçirecek. Ardından Pazar günü tekrar Almanya’ya dönerek tedavi sürecine devam edecek olan oyuncunun Şubat ayı ortalarında yeniden sahalara dönmesi bekleniyor.