Denizlispor

Abdülkadir Ömür Antrenmana Katıldı

Trabzonspor’da Denizlispor maçı hazırlığı sürerken sakatlıkları devam eden futbolcuların sıkıntısı yaşanıyor. Bordo mavili takım 19 Eylül Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Denizlispor maçına Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde Eddie Newton yönetiminde hazırlanıyor. Trabzonspor’da sakatlıkları süren futbolcular antrenmana katılmazken Abdülkadir Ömür’de dün ağrısı olduğu için antrenmanda yer alamadı.

Abdülkadir Ömür’ün sol dizindeki ağrı nedeniyle antrenmana katılamaması takımda üzüntüye yol açtı. Geçen sezon başında sakatlanan ve 6,5 ay sahalardan uzak kalan Abdülkadir Ömür sol dizindeki ağrı nedeniyle antrenmana katılamadı. Trabzonsporlu Pereira da sakatlığının devam etmesi nedeniyle takımdan ayrı olarak bireysel antrenman yaptı.

Trabzonspor’da Hedef Galibiyet

Abdülkadir Ömür’ün dizindeki ağrının korkulan bir sakatlık olmadığı bugün yapılan antrenmana katılmasıyla anlaşıldı. 21 yaşındaki futbolcu Trabzonspor’un bugün yaptığı antrenmana katıldı. Abdülkadir Ömür’ün takımla antrenman yapması bordo mavili takımda moralleri yerine getirdi.

Trabzonspor ligin 1. Hafta maçında Beşiktaş’a yenilmişti. 2. Hafta maçında Trabzonspor, Denizlispor deplasmanından 3 puan ile dönmeyi ve geç de olsa lige iyi bir başlangıç yapmayı hedefliyor.

Güncel Yazılar