Beşiktaş

Abdülkadir Ömür Antrenmana Çıkamadı

Trabzonspor ligin ilk maçında aldığı Beşiktaş yenilgisini geri plana bırakıp 2. Hafta maçına hazırlanmaya başladı. Bordo mavili takım Süper Ligin 2. Hafta maçında 19 Eylül Cumartesi günü deplasmanda Denizlispor ile karşılaşacak. Lige yenilgi ile başlayan Trabzonspor 2. Hafta galibiyet ile tanışmayı hedefliyor. Trabzonspor’un kadrosunda bulunan sakat futbolcular bordo mavili takımın Denizli deplasmanında zorlanacağına işaret ediyor. Sakat çok fazla futbolcusu bulunan Trabzonspor’da son antrenmana ağrısı olan Abdülkadir Ömür de çıkamadı. Abdülkadir Ömür’ün Denizlispor maçı kadrosunda olamama ihtimali takımı zorlayabilir.

Sol Dizinde Ağrı

Teknik direktör Eddie Newton yönetimindeki antrenmana Marlon, Ekuban, Trondsen ve Kâmil Ahmet süren sakatlıkları nedeniyle katılamadı. Pereira ise takımdan ayrı olarak bireysel olarak antrenman yaptı. Abdülkadir Ömür’ün ise sol dizinde yaşadığı ağrı sebebiyle antrenmana katılamaması takımda moral bozukluğu yarattı.

Abdülkadir Ömür 2019-2020 futbol sezonu başında sakatlık yaşadı ve 6,5 ay sahalardan uzak kaldı. Menüsküs ameliyatı geçiren Abdülkadir Ömür’ün uzun süre kadroda yer alamamasının ardından sahalara dönmüş ve eski formunu yakalamıştı. 21 yaşındaki futbolcunun aynı sakatlığının ortaya çıkmasından korkuluyor.

Güncel Yazılar