Trabzonspor

Abdülkadir Ömür Ne Zaman Sahalarda Olacak

Süper Ligde 1 maç eksiğiyle 2. Sırada bulunan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Abdülkadir Ömür’ün sahalara dönüş tarihi ile ilgili açıklama yaptı. Ahmet Ağaoğlu Abdülkadir Ömür’ün sakatlığının geçtiğini ve tedavisinin son döneminde olduğunu söyleyerek Abdülkadir Ömür’ün Rizespor maçında forma giyebileceğini söyledi. Ahmet Ağaoğlu, Abdülkadir Ömür’ün bu haftaki antrenman performansının genç futbolcunun Rizespor maçında oynama ihtimalinde belirleyici olacağın da sözlerine ekledi. Trabzonspor 29 Şubat Cumartesi günü Rizespor ile karşılaşacak ve büyük ihtimalle Abdülkadir Ömür de takımıyla beraber maçta mücadele edecek.

Abdülkadir Ömür Beşiktaş Maçında Tribündeydi

Trabzonspor’un bu hafta Beşiktaş ile deplasmanda karşılaşmış ve bu maçtan 2-2 berabere ayrılmıştı. Abdülkadir Ömür de Beşiktaş maçında takımını tribünden desteklemişti. Abdülkadir Ömür’ün sahalara dönüşünü Trabzonsporlu taraftarlar da heyecanla bekliyorlar.

Abdülkadir Ömür ağustos ayının sonunda sakatlanmış ve 6 aydır sahalardan uzaktaydı. Menüsküs yırtığı teşhisi koyulan genç futbolcu Almanya’da operasyon geçirmiş ve bir süre Almanya’da tedavisi devam etmişti. Son 1 aydır bireysel antrenmanlara başlayan Abdülkadir Ömür 1 haftadır takımıyla beraber antrenmanlara çıkmaya başlamıştı. Abdülkadir Ömür’ün antrenmanlara katılmasını hem takım arkadaşları he Abdülkadir Ömür sevinçle karşılamıştı.