futbolcu Abdülkadir Ömür

Abdülkadir Ömür: Şampiyonluğa İnanıyoruz

Trabzonssporlu futbolcu Abdülkadir Ömür, takım olarak şampiyonluğu çok istediklerini ifade etti. Şampiyonluğa takım olarak da taraftar olarak da inandıklarını açıklayan Ömür; bunun için tüm enerjileriyle mücadele edeceklerini söyledi.

Özellikle taraftar grubunun şampiyonluğa çok inandığını ifade eden ömür, oyuncu kadrosunun da şampiyonluğa inandıklarını ifade etti. Trabzonspor takımının yetenekli oyuncusu bir röportaj vererek, kariyerine dair önemli bilgiler verdi. Yaşadığı sakatlık sürecine dair bilgi de veren yetenekli oyuncu, takımı hakkında da önemli ipuçlarına yer verdi.

Trabzonspor Formasından Mutlu

Genç yaşta Trabzonspor forması giyiyor olmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Ömür, bunun kendisi için çok büyük bir hayal olduğunu da sözlerine ekledi. Trabzonsporlu futbolcu Abdülkadir Ömür; Barcelona hayranı olduğunu da sözlerine ekledi. Kendisine yapılan yakıştırmalardan mutlu olduğunu ifade eden Abdülkadir Ömür; ileride Barcelona da olmayı umduğunu da sözlerine ekledi.

A takıma çıkmanın ilk hedefi olduğunu ifade eden yetenekli futbolcu, bunu genç yaşta bu hayali gerçekleştirmekten de mutlu olduğunu sözlerine ekledi. Takım olarak şampiyonluğa inandıklarını ifade eden genç futbolcu, bunu başarabilecek bir kapasiteye de sahip olduklarını sözlerine ekledi.