Abdülkadir Ömür

Abdülkadir Ömür Tarihin En İyi Takımıyız

Süper Lig’de zirvede bulunan Trabzonspor takımının genç ve başarılı ismi Abdülkadir Ömür takımının son günlerdeki performansını değerlendirdi. Ömür Trabzonspor’un bu sezondaki kadrosunun tarihin en iyi ofansif kadrosuna sahip olduğunu ifade etti. Genç oyuncu takımdaki yıldızların isimlerini sayarak bu kadroya sahip oldukları için rakiplerin işinin zor olduğunu söyledi. 20 yaşındaki oyuncu Süper Lig tarihinde kurulmuş olan en güçlü hücum hattına sahip olduklarını belirtti. Abdülkadir Ömür bu hali ile takımın oldukça güçlü olduğunu ve rakiplerinin bu takım karşısında işlerinin zor olduğunu söyledi.

En Skorer Takım

Süper Lig takımlarından Trabzonspor’un yıldız oyuncusu Abdülkadir Ömür tarihin en güçlü hücum hattına sahip takımı olduklarını söyledi.  Genç oyuncu, takımlarının Süper Lig’deki en skorer takım olmasının tesadüf olmadığını belirtti. Takımda bulunan yıldız oyunculardan Sosa, Abdulkadir Parmak, Sörloth, Nwakaeme, Ekuban, Guilherme gibi isimlerle birlikte kendi adını da sayan genç oyuncu çok güçlü bir takım aldıklarının altını çizdi. Bu hücum hattını durdurmanın neredeyse imkansız olduğunu ifade eden Abdülkadir Ömür bunlara ek olarak yedeklerde de çok iyi oyuncuların bulunduğunu belirtti.

Bu takıma sahip olan Trabzonspor’un rakiplerinin işinin zor olduğunu belirten oyuncu 59 golle ligin en skorer ekibi olduklarını sözlerine ekledi. Trabzonspor’u en yakından takip eden Başakşehir’in 50 golü bulunuyor. Trabzonspor’u takip eden ezeli rakiplerinden Galatasaray’ın 44, Beşiktaş’ın 40, Fenerbahçe’nin ise 46 gol attığı biliniyor.