Beşiktaş-Trabzonspor

Abdülkadir Ömür Trabzonspor’u Yalnız Bırakmadı

Süper Ligde 23. Hafta derbilerinden biri olan Beşiktaş-Trabzonspor maçında sakatlığı sebebiyle Abdülkadir Ömür Trabzonspor kadrosunda yer alamadı. Abdülkadir Ömür sahada destek veremediği takımına tribünden destek oldu. Beşiktaş’ın stadında oynanan maçta genç futbolcu tribünden maçı seyrederek Trabzonspor’a destek verdi.

Abdülkadir Ömür’ü tribünde gören Trabzonspor taraftarları çok mutlu oldular ve genç futbolcu ile fotoğraf çektirdiler. Beşiktaş-Trabzonspor maçının hakemi Fırat Aydınus da maç öncesi sahaya girişte Abdülkadir Ömür ile karşılaştı. Fırat Aydınus Abdülkadir Ömür’e sağlık durumunu sordu Abdülkadir Ömür de cevap olarak iyi olduğunu ve yakında sahalara döneceğini söyleyerek haleme maçta başarılar diledi.

Abdülkadir Ömür Yakında Kadroda

Abdülkadir Ömür ağustos ayında yaşadığı sakatlık sebebiyle 6 aydır sahalardan ve formasından uzak kaldı. Menüsküs yırtığı olan Abdülkadir Ömür’e Almanya’da operasyon yapıldı ve genç futbolcunun tedavisi Almanya’da devam etti. Ocak ayı sonunda düz koşulara başlayan Abdülkadir Ömür, 10 gün önce takımıyla beraber antrenmanlara çıkmaya başladı. Abdülkadir Ömür’ün Trabzonspor takımı ile antrenmanlara çıkması hem takım arkadaşlarını hem de taraftarları da sevindirdi. Abdülkadir Ömür’ün 2-3 hafta içinde Trabzonspor forması beraber maça çıkacağı bildirildi.