Süper Lig

Trabzonspor Beşiktaş Maçı İçin İstanbul’da

22 Şubat Cumartesi günü Süper Lig 3. Hafta maçında deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşacak olan Trabzonspor maç hazırlıklarını tamamladı. Maç hazırlıklarını tamamlayan bordo mavili ekip 21 Şubat Cuma günü (bugün) İstanbul’a hareket etti. Bugün saat 15:15’de özel uçak ile Trabzon’dan İstanbul’a gelen takımı İstanbul’da coşkulu Trabzonspor taraftarları karşıladı.

Taraftarlardan Coşkulu Karşılama

Trabzonspor taraftarları takımlarını İstanbul’a gelişte karşılamak için havalimanında hazır bulundular. Bordo mavili takımın gelişi sebebiyle havalimanında ekstra güvenlik önlemleri alındı ve Trabzonspor’un havalimanına inmesiyle taraftarlar takımlarına tezahürat yapmaya başladılar. Trabzonsporlu taraftarların bu coşkulu karşılamasına çok sevinen Trabzonspor futbolcuları ve yöneticiler havalimanından ayrılarak konaklayacakları otele gittiler. Taraftarlar Trabzonspor teknik direktörü Hüseyin Çimşir’e çiçek vererek aldıkları başarılı sonuçlardan dolayı teknik adamı kutladılar.

Trabzonspor ligde geçen hafta oynadığı Sivasspor maçından 2-1 galip ayrılmış ve bu galibiyet Trabzonspor’a Süper Ligde liderliği getirmişti. Trabzonspor’un bu liderliği bordo mavili ekibin 9 sezon sonra elde ettiği bir liderlikti. 9 sezon sonra gelen liderlik hem Trabzonspor futbolcuları ile yönetimi hem de Trabzonsporlu taraftarları çok mutlu etti.