Trabzonspor

Abdülkadir Ömür’den Ramazan Paylaşımı

Süper Ligin en güçlü şampiyon adayı Trabzonspor futbolcusu Abdülkadir Ömür bu sezonu sakatlıkla mücadele ile geçirse de 6,5 ay aradan sonra formasına kavuşmuştu. Abdülkadir Ömür’ün sahalara dönmesinden kısa süre sonra corona virüsü sebebiyle lig maçları ertelenmişti. Bordo mavili kulüp futbolcularına 2 Mayıs’a kadar izin vermişti ve Abdülkadir Ömür de izni fırsat bilerek ailesinin yanına gitmişti.

Trabzonspor’un Çarşıbaşı ilçesinde ailesinin yanında dinlenen Trabzonsporlu futbolcu ailesi ile geçirdiği vakitlerin fotoğrafını da sosyal medya hesabından paylaşıyor. Abdülkadir Ömür’ün manevi duyguları güçlü ve dini görevlerini yerine getiren bir futbolcu olduğunu da herkes biliyor. Başarılı futbolcu en son teravih namazı fotoğrafını paylaştı.

Evde Teravih Namazı

Corona virüsü sebebiyle camilerde cemaat ile namaz kılınması yasaklanmıştı. Temas yoluyla bulaşan bir virüs olan covid 19 kalabalık ortamlarda bulaştığı için böyle bir önlem alınmıştı. Ramazan ayının sembolü olan toplu teravih namazları da covid 19 sebebiyle yapılamıyor. Abdülkadir Ömür de ailesi ile evde kıldığı teravih namazı ile ilgili paylaşımda bulunarak Ramazan ayında ibadet edenlerin günahlarının bağışlanacağını anlatan bir hadisi de fotoğrafın altına ekledi.