Emre Mor Son Günlerdeki Performansı İle Dikkat Çekiyor

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ nin 25 yaşındaki oyuncusu Emre Mor son günler de göstermiş olduğu performansı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

25 yaşındaki Emre Mor Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maçında sarı kırmızılı takım Kayserispor galibiyetinde attığı goller ile takımının kupa da yoluna devam etmesinde rolü çok oldu.

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maçında Kayserispor maçında sarı lacivertli takım Fenerbahçe sahadan 4 –  1 ‘ lik skor ile galip olarak ayrılırken 25 yaşındaki oyuncusu Emre Mor attığı 2 gol ile göstermiş olduğu performansı sınıfı geçti.

Bu sezon sarı lacivertli forma ile süper lig de ilk 11 de şans bulmakta zorlanan Emre Mor Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maçında göstermiş olduğu bu performansı ile takımın tecrübeli teknik patronu Jorge Jesus‘e de ben artık ilk 11 için hazırım sinyallerini de gönderdi.

Süper lig de sezonun bitmesine 9 haftalık bir süre kalırken sarı lacivertli takımın tecrübeli teknik patronu Jorge Jesus kalan maçlarda Emre Mor’a da şans vermesi hem takım için hem de oyuncunu kendisini gösterebilmesi için oldukça önemli olacak.

Türkiye Kupasında Fenerbahçe’yi Yarı Finale Taşıdı

25 yaşındaki Emre Mor Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maçında sarı kırmızılı takım Kayserispor galibiyetinde takımını yarı final’ e taşıyan isim oldu diyebiliriz.

Emre Mor uzun süre sonra süper lig de ilk 11’ de süre bulamazken sarı lacivertli takımın tecrübeli teknik patronu Jorge Juses Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maçında bu kez Emre Mor ‘u ilk 11’de sahaya sürdü.

İlk 11’de sahaya çıkan Emre Mor sarı lacivertli forma ile iyi bir iş çıkardı diye biliriz. Karşılaşmada takımın gol perdesini açan Emre Mor ilk yarının sonlarında da takımının devreye 2 – 1 ‘ lik üstünlük ile gitmesini sağladı.

25 yaşındaki oyuncu Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maçında Kayserispor karşısında 68’ dakika oyunda kalırken hücumda kendisini geliştirdiği sarı lacivertli takımın her atağında pozisyonun da sorumluluk aldığını gördüğümüz oyuncu performansını da yükselterek devam ediyor.

Bu Sezon Fenerbahçe Forması İle Ne Yaptı?

25 yaşındaki Emre Mor sarı lacivertli forma ile bu sezon süper lig de 21 karşılaşmada süre alırken 2 gol ve 2 asistlik performansı ile takımına destek oldu.

Süper lig de 21 lig maçından 9’ unda ilk 11’ de başlayan Emre Mor en son  15 Ocak’taki Gaziantep maçında 11’de görev yapmıştı.

Tecrübeli teknik adam Kayserispor maçında sağ kanatta uzun süre sonra ilk 11’de görev verirken kupa da çıktığı 3 karşılaşmada 2 gol 1 asistlik performans sergiledi.

Avrupa liginde ise 8 karşılaşmada 2 gol kaydeden Emre Mor toplam da 33 karşılaşmada 6 gol 3 asist ile sarı lacivertli forma ile devam ediyor.