2019-2020 futbol

Hüseyin Çimşir Toplantı Yaptı

Trabzonspor 2019-2020 futbol sezonunun güçlü şampiyonluk adayı takımlarından birydi. Bordo mavili takım son oynadığı lig maçlarında aldığı ebraberlikler ile şampiyonluk yolunda engellerle karşılaştı. Ligin lider takımı Medipol Başakşehir ile olan puan farkını son Antalyaspor maçında daha da açan Trabzonspor şampiyonlupa veda edebilir.

8 Temmuz Çarşamba günü Trabzon’da oynanan Trabzonspor-Antalyaspor maçı 2-2 berabere sona ermişti. Bu beraberlik ile şampiyonluktan bir adım daha uzaklaşan Trabzonspor’da teknik direktör Hüseyin Çimşir takım ile bir toplantı gerçekleştirdi. Antalyaspor maçından sonra ilk antrenmanda futbolcular ve teknik kadro ile toplantı yapan teknik direktör alınan beraberlik ve Medipol Başakşehir ile puan farkının açılmasının üzüntü verici olduğunu söyledi.

En İyi Şekilde Mücadele Edeceğiz

Hüseyin Çimşir futbolculara moralsiz olabileceklerini ama her şeye rağmen ayağa kalkıp mücadele etmeleri gerektiğini belirtti. Trabzonspor teknik direktörü takıma ne olursa olsun ve hangi sonuçları alırlarsa alsınlar ligin sonuna kadar en iyi şekilde futbolu oynayacaklarını ifade etti.

Trabzonspor’un ligde biri kendi sahasında biri deplasmanda olmak üzere iki maçı kadı. Bordo mavili takım 13 Temmuz Pazartesi günü denizlispor ile 18 Temmuz Cumartesi günü Konyaspor ile karşılaşacak.

Güncel Yazılar