Alexander Sörloth

Trabzonspor-Rizespor Hazırlık Maçı

Abdülkadir Ömür, Uğurcan Çakır ve Alexander Sörloth Trabzonspor’un en değerli futbolcuları oldu. Bu üç futbolcuya Avrupa futbol kulüplerinden transfer teklifleri geliyor. Uğucan Çakır ve Abdülkadir Ömür Trabzonspor’a da maddi olarak iyi bir kar sağlayacak bir transfer gerçekleştirmek istediklerini belirtiyorlr. Uğurcan Çakır için Premier Ligi takımlarından transfer haberleri gündeme gelirken Abdülkadir Ömür’e de Serie A ekiplerinden transfer teklifleri geliyor.

Serie A takımı Abdülkadir Ömür’ü transfer etmek için harekete geçerken Milan’ın da 21 yaşındaki futbolcuyu istediği iddia edildi. Abdülkadir Ömür’ün İtalya bağlantılarını sağlayan menajeri George Gardi de bu iddiaları doğrulayan açıklamalar yaptı. 

‘’İtalya Kulüpleri Abdülkadir Ömür’ü İstiyor’’

George Gardi Abdülkadir Ömür’ün bu sezon değil 2 sezondur İtalya futbol kulüplerinin transfer listesinde olan bir futbolcu olduğunu söyledi. Menajer geçen yaz bir İtalya futbol kulübünün Türkiye’ye geldiğini ve Abdülkadir Ömür’ün transferini tamamlamak istediğini belirtti. George Gardi Abdülkadir Ömür’ün İtalya’da futbolda transfer masasında en çok konuşulan futbolcu olduğunu ve Trabzonspor’un başarılı futbolcusunun dünyanın sayılı futbolcularından biri olacağını da ifade etti.

George Gardi’nin bu açıklamasından sonra Abdülkadir Ömür’ün tarnsfer haberi daha çok merak uyandırdı.

Güncel Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir