2019 yılı

Abdülkadir Ömür Ameliyat Oldu

Abdülkadir Ömür 2019 yılı ağustos ayında yaşadığı sakatlık sonrası uzun süre sahalardan uzak kaldı. Almanya’da operasyon geçiren ve sonrasında da iyileşme süreci olan 21 yaşındaki futbolcu 6,5 ay sonra Trabzonspor formasına kavuştu. 6,5 ay süren sakatlığının ardından formasına kavuşan Abdülkadir Ömür kısa süre sonra tekrar yeşil sahalardan ayrılmak zorunda kaldı.

Corona virüsü sebebiyle lige verilen 3 aylık arada da Abdülkadir Ömür antrenmanlarına devam etti. Covid 19 sonrası eski performansına kavuşmuş olarak sahalara dönen Abdülkadir Ömür sezonun bitişinden sonra tekrar ameliyat oldu. Trabzonsporlu futbolcu nefes almakta sorun yaşıyordu ve bu sorunun çözümü için burnundan ameliyat olması gerekiyordu. Bu ameliyatı gerçekleşen Abdülkadir Ömür’ün 10 gün sonra takım ile antrenmanlara çıkacağı açıklandı.  

Eddie Newton-Abdülkadir Görüşmesi

Burun ameliyatının ardından dinlenen Abdülkadir Ömür’ü Trabzonspor teknik direktörü Eddie Newton ziyaret etti. Eddie Newton ile Abdülkadir Ömür arasında olan görüşmede iki konunun görüşüldüğü bildirildi. Eddie Newton Abdülkadir Ömür ile ameliyat sonrası takıma katılma süreci ve yeni sezondaki planlamalar ile ilgili konularda görüşme yaptığı açıklandı.

Güncel Yazılar