Abdülkadir Ömür Gitmeye Hazırlanıyor

Trabzonspor; önümüzdeki sezonun kadrosunu kurmaya çoktan başladı. Bordo mavili takım; Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat’ın yanı sıra Jens Larsen ile de anlaşma sağladı. Transferler devam edecek gibi duruyor. Trezeguet ile en kısa sürede anlaşma sağlanabilir. Bunun yanı sıra, Emre Mor için de girişimler devam ediyor. Trabzonspor’un kadrosunda güncel tarih itibariyle otuzdan fazla futbolcu bulunuyor. Bu yüzden, bazı isimlerin takımdan ayrılması gerektiğini söyleyebiliriz. Ve Abdülkadir Ömür bu isimlerden biri olabilir.

Abdülkadir Ömür; yedi sezondan bu yana Trabzonspor forması giyiyor. 23 yaşındaki futbolcu; geçtiğimiz sezon şampiyonluğa ciddi bir katkıda bulundu. Kritik maçlarda attığı gollerin yanı sıra yaptığı asistler ile de fark yarattı. Genç futbolcu; Trabzonspor şampiyonluğunun ardından gelecek teklifleri değerlendirmeyi ve önümüzdeki sezon Avrupa’da top koşturmayı hedefliyor.

Abdülkadir Ömür 22

Abdülkadir Ömür İspanya’dan Teklifler Alıyor

FIFA menajeri Necdet Ergezen; Abdülkadir Ömür’ün takımdan ayrılma ihtimali hakkında konuştu. Her şeyden önce, genç futbolcunun 18 yaşından bu yana takip edildiğini söyledi. Neredeyse her ligden takımın oyuncu ile ilgilendiğini sözlerine ekledi. Abdülkadir Ömür ile ilgilenen takımların başında Sevilla ve Real Betis geliyor. Her iki kulüp de oyuncuyu kadrolarına katmak adına ellerinden geleni yapacaklar. Bunun yanı sıra, Fransa’nın Nice ve Olimpik Marsilya takımları da Abdülkadir Ömür ile sözleşme imzalamak istiyorlar. Son olarak, İtalya’nın Milan takımı da oyuncu için bir hayli istekli!

Abdülkadir Ömür; tercihini İspanya’dan yana yapacak. Genç futbolcunun aklında İspanya’da oynama fikri bulunuyor. Sevilla gibi İspanya’nın dev kulübünde oynamayı her şeyden çok istiyor. Bunun yanı sıra, Real Betis’te oynama fikrine de sıcak bakıyor. Abdülkadir Ömür’ün İtalya’da oynama olasılığı son derece düşük! Milan; genç futbolcu ile ilgileniyordu. Ancak, farklı alternatiflerin de gündeme gelmesiyle beraber Abdülkadir Ömür’ün pabucu dama atıldı. 23 yaşındaki oyuncu; İspanya’ya transferi gerçekleşmediği takdirde Fransa’daki talipleri ile görüşecek. Bir başka deyişle, her ne olursa olsun, Trabzonspor’dan ayrılacak.

Abdülkadir Ömür 2

Trabzonspor Emre Mor’u Kadrosuna Katmak İstiyor

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu; ederini bulduğu takdirde Abdülkadir Ömür’ü elden çıkartmak istiyor. Geçmiş yıllarda Manchester City’nin Abdülkadir için yapmış olduğu teklifi kabul etmediği için pişman olduğunu dile getiren Ağaoğlu; bu sefer aynı hatayı yapmayacak.

Trabzonspor; Abdülkadir Ömür’ün alternatifini buldu. Geçtiğimiz sezon Fatih Karagümrük forması giyen ve ortaya koyduğu performans ile alkış toplayan Emre Mor için girişimlerde bulunulacak. Emre Mor’u Trabzonspor’un yanı sıra Fenerbahçe de istiyor. Her iki kulüp arasında ciddi bir transfer rekabeti yaşanacak.

Emre Mor’un tercihini hangi takımdan yana yapacağı merakla bekleniyor. Genç futbolcu; birkaç hafta önce Fenerbahçe’de oynamaya sıcak bakıyordu. Fakat, sarı lacivertli kulübün transferde yavaş hareket etmesi sebebiyle ibre Trabzonspor’a kaydı. Abdullah Avcı ile çalışmak isteyen Emre Mor; gerekli fırsatları bulduğu takdirde Abdülkadir Ömür’ün yerini rahatlıkla doldurabilir.