Abdülkadir Ömür Fransa Yolcusu

Takımlar; 2022 – 2023 sezonu için hazırlıklarına başlamak üzereler! Geride bıraktığımız sezonun en dikkat çeken takımı tahmin edebileceğiniz gibi Trabzonspor oldu. Bordo mavili takım; ligin ilk on haftasında liderliği ele geçirdi. Bir daha da bırakmadı. Son yılların en rahat şampiyonluklarından birisini elde etti. Trabzonspor’un şampiyonluğuna en büyük katkıyı yapan isimlerin başında Abdülkadir Ömür geliyor.

1999 doğumlu genç futbolcu; şampiyonluğun ardından takımdan ayrılmaya karar verdi. İspanya, İtalya ve Fransa liglerinden talipleri mevcut! Abdülkadir Ömür; Trabzonspor’dan anlayış bekliyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu; maddi açıdan tatmin edici bir teklif gelmesi halinde oyuncuyu satmayı düşünüyor.

Abdülkadir Ömür 11

Olimpik Marsilya Abdülkadir Ömür’ün Peşinde!

Abdülkadir Ömür ile ilgilenen çok sayıda kulüp var. İspanya’nın Sevilla ve Real Betis kulüplerinin oyuncu ile ilgilendikleri biliniyor. Fakat, her iki İspanyol kulübü de Trabzonspor’a resmi teklif yapmadı. Yalnızca ilgilerinin olduğu söyleniyor. Bir diğer Türk oyuncu Cengiz Ünder’in de formasını giydiği Olimpik Marsilya da Abdülkadir Ömür ile ilgileniyor. Fransız ekibinin iki İspanyol kulübüne kıyasla Abdülkadir için daha istekli olduğu ifade ediliyor.

Fransa basını; Olimpik Marsilya’nın Abdülkadir Ömür’e olan ilgisinin ciddileştiğini dile getirdi. Buna göre, Fransız kulübü; oyuncu için Trabzonspor’a ilerleyen günlerde 12 milyon Euro tutarında bir teklif yapacak. Güncel ekonomik şartlar dikkate alındığında söz konusu teklifin oldukça tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. Abdülkadir Ömür takımdan ayrılmaya sıcak bakıyor. Fransa’da oynamak isteyen genç futbolcu; Trabzonspor’dan Olimpik Marsilya’nın yapacağı teklifi kabul etmesini talep edecek.

Abdülkadir Ömür cengiz

İtalyan Takımlarının da Oyuncu ile İlgilendiği Dile Getiriliyor

Abdülkadir Ömür’ü isteyen ekipler arasında Milan da bulunuyor. Ünlü İtalyan kulübü; geçtiğimiz sezonu şampiyonluk ile tamamladı. Önümüzdeki sezon UEFA Şampiyonlar Ligi’nde doğrudan yer alacak. Kadrosunu güçlendirmek isteyen kırmızı siyahlı takımın transfer listesinde Abdülkadir Ömür de bulunuyor. Ancak, kulübün Abdülkadir Ömür için ciddi bir girişiminin olmadığı ifade edildi.

Trabzonspor Resmi Bir Teklifin Olmadığını Dile Getirdi

Bordo mavili takım; tıpkı geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezona da birbirinden kaliteli oyuncuları kadrosuna katarak başladı. Kasımpaşa forması giyen Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat’ın yanı sıra Jens Larsen ve Stefano Denswil de kadroya katılan isimler oldular. Trabzonspor’un transferde durmaya niyeti yok! Bordo mavili takım; ayrılacak oyuncuları da hesap ederek kaliteli ve alternatifli bir kadro oluşturmak istiyor. Bilhassa Abdülkadir Ömür’ün ayrılığını dikkate alarak sol ayaklı bir kanat oyuncusu transfer etmeyi hedefliyor. Bu isim ise yüksek ihtimalle Emre Mor olacak.

Bordo mavili kulüp; Abdülkadir Ömür hakkındaki söylentilerin farkında! Ancak, oyuncu için herhangi bir resmi teklifin olmadığı dile getiriliyor. Fakat, ilerleyen günlerde durum ciddileşebilir. Abdülkadir Ömür’ün bilhassa Fransa’ya transferi çok olası! Son zamanlarda birçok Türk oyuncu Fransa’ya transfer olarak başarılı bir performans sergilemişti.