Leipzig

İki Abdülkadir Ömür Tek Menajer

Alexander Sörloth Trabzonspor’dan Leipzeg takımına transfer oldu. Alexander Sörloth’un bu transferinin ardından gözler Abdülkadir Ömür ve Uğurcan Çakır’a çevrildi. Bordo mavili takımın başarılı futbolcusu Abdülkadir Ömür ile başarılı kalecisi Uğurcan Çakır’a Avrupa futbol kulüplerinden transfer teklifleri geliyor.

Trabzonspor Kulübü başkanı Ahmet Ağaoğlu bu iki futbolcunun transferi ile ilgili açıklamalar yaptı. Ahmet Ağaoğlu, Abdülkadir Ömür ve Uğurcan Çakır ile ilgili olarak kulüp yönetiminin belirlediği transfer rakamının altında bir rakamın görüşülmeyeceğini söyledi.

‘’Görüşme Yapılmayacak’’

Ahmet Ağaoğlu Abdülkadir Ömür ve Uğurcan Çakır başta olmak üzere belirlenen transfer ücretinin altında ya da bu ücretin dışında bir bedel ile ilgili görüşme yapılmayacağını belirtti. Trabzonspor Kulübü Başkanı Sörloth’un transfer görüşmelerinin 5 hafta sürdüğünü ve futbol kulüplerinin futbolcu transferinde fazla bir bedel vermek istemediklerini ifade etti. Ahmet Ağaoğlu bundan sonraki transfer görüşmelerinde Trabzonspor’un istediği rakam kabul edildiği takdirde görüşme yapılacağını da sözlerine ekledi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Trabzonspor’un belirlediği transfer ücretlerinin altında bir rakam ile ilgili görüşme yapamayacağına da dikkat çekti.

Güncel Yazılar