2019-2020 futbol sezonu

Sörloth ve Uğurcan Çakır Transfer Teklifleri

Abdülkadir Ömür 2019-2020 futbol sezonu başında yaşadığı sakatlık sonucu 6,5 ay sahalardan uzak kalmıştı. Almanya’da menisküs ameliyatı olan ve bir süre Almanya’da tedavi gören 21 yaşındaki futbolcu Türkiye’ye dönmüştü. Türkiye’de de bireysel antrenmanlarına devam eden Abdülkadir Ömür 6,5 ay sonra Trabzonspor formasına kavuşmuştu.

Sezon sonunda nefes almakta sıkıntı çeken Abdülkadir Ömür yaz sezonunu fırsat bilerek burnundan ameliyat oldu. 10 gün içinde takımla antrenmanlara çıkabileceği açıklanan Abdülkadir Ömür’ün hafif antrenmanlara başlaması sevindirdi.

Doktor Kontrolünden Geçti

Abdülkadir Ömür’ün burun ameliyatının iyileşme sürecinde sorun çıkmaması ve antrenmanlara başlayabilecek olması takım arkadaşlarını ve bordo mavili kulübü sevindirdi. Trabzonspor’un ilk etap hazırlık antrenmanlarına katılamayan Abdülkadir Ömür ilk olarak doktor kontrolünden geçti. Sağlık durumu iyi olan başarılı futbolcu takımı ile antrenmanlara katılmaya başlayacak.

Trabzonspor’un alt yapısından yetişen Abdülkadir Ömür başarılı futbolu ile Abdülkadir Ömür Avrupa Kulüplerinin de dikkati çekiyor. İtalya Serie A kulübü Atalanta ile Milan Abdülkadir Ömür’ü kadrolarına dahil etmek istiyor. Trabzonspor genç futbolcu için henüz bonservis ücreti belirlemedi.