Karadenizin Temsilcisi Trabzonspor’dan Taktiklerle Dolu Bir Maç Bekleniyor! Abdulkadir Ömür’e özel görev!

Abdulkadir Ömür’e özel görev! Trabzonspor’un yeni hocası olan Abdullah Avcı önümüzde günlerde oynanacak olan BB Erzurumspor maçında Abdülkadir Ömür’e özel görev vereceği haberi alındı.

Genç yıldız ile özel bir görüşme yapan Abdullah Avcı, Abdulkadir Ömür’den rakip savunmaya hızlı ve delici koşular yapmasını istediği biliniyor. Geçtiğimiz günlerde oynan maçta sakatlık yaşayan Abdülkadir Ömür’ün hızlı iyileşme sürecinden ve genç yeteneklerinden yararlanmak isteyen deneyimli çalıştırıcı Abdullah Avcı, önümüzdeki günlerde oynanacak olan BB Erzurumspor maçı için yetenekli futbolcu üzerine planlar yaptı.

BB Erzurumspor Maçına Özel Taktikler

Karadeniz’in temsilcisi olan Trabzonspor’un yeni teknik direktörü olan Abdullah Avcı, bordo mavili kariyerine iyi bir başlangıç yapmak istiyor. Önümüzdeki günlerde BB Erzurumspor mücadelesinden mutlaka 3 puan almayı hedefliyor. Karşılaşmada başarılı olabilmek için en ince detaya kadar düşünen ve planlar yapan Abdullah Avcı Trabzonspor oyuncularını en iyi şekilde çalıştırıyor. Çalıştırıcı, oyuncular için ayrı ayrı planlar yapıyor ve bu sayede önümüzdeki karşılaşmaların tamamında başarılı olmayı hedefliyor. Deneyimli bir çalıştırıcı olan Abdullah Avcı savunmadaki problemleri çözmek için uğraşırken öte yandan hücumda farklı bir silah oluşturmak için hazırlıklar yapıyor. Rakibin Nwakaeme üzerinde yoğunlaşacağını düşünen Abdullah Avcı, genç oyuncu Abdülkadir Ömür’e özel taktik belirlediği ortaya çıktı.

Hızlı Bir İyileşme Süreci Gösterdi

Trabzonspor’un genç oyuncusu Abdülkadir Ömür geçtiğimiz günlerde oynanan Alanyaspor maçının ikinci yarısında bir sakatlık yaşamıştı. Milli Takım arasında tedaviye çabuk cevap veren 21 yaşındaki genç futbolcu beklenenden hızlı bir iyileşme süreci gösterdi. Önümüzdeki günlerde oynanacak olan BB Erzurumspor karşılaşmasında ana silah olacağı bekleniyor. Hafta başından itibaren takımla çalışmalara dönen genç yıldız ile özel görüşmeler yapan Avcı belirlediği taktikleri genç topçuya aktardı. 57 yaşındaki profesyonel çalıştırıcı, Abdülkadir Ömür’den maç içerisinde sürekli olarak hareketli olmasını ve rakip defans arkasına koşular yapması gerektiğini anlattı. Genç yıldızın hızlı ve dinamik hareketlerinden ve yeteneklerinden faydalanmayı düşünen Abdullah Avcı’nın taktiklerinin işe yarayıp yaramayacağını ve genç topçu Ömür’ün maç içerisinde söylenenleri yapıp yapamayacağını maç sonunda göreceğiz.