Medipol Başakşehir

Sosa’ya Davet Var

Süper Lig şampiyonluğunu Medipol Başakşehir takımına kaptıran Trabzonspor sezonu Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanarak kapatmıştı. 2019-2020 futbol sezonunda Süper Lig şampiyonluğu ve Ziraat Türkiye Kupasını kazanarak 2 kupa ile kapatmayı düşünen bordo mavili takım tek kupa ile sezonu bitirdi. Teknik direktör Hüseyin Çimşir ile yollarını ayıran Trabzonspor’da yeni teknik direktör Eddie Newton oldu. Trabzonspor takımı 17 Ağustos’ta yeni sezon hazırlıklarına başlıyor.

Trabzonspor’da sezon sonunda sözleşmesi biten futbolculardan biri de takım kaptanı Jose Sosa idi. Sözleşmesi sona eren ve Trabzonspor ile sözleşme yenileme ihtimali bulunmayan Sosa’nın hangi takıma transfer olacağı merak ediliyor. Arjantinli futbolcunun Fenerbahçe’ye transfer olacağı iddia ediliyor. Trabzonspor’da forma giyen Portekizli futbolcu Joao Pereira, Jose Sosa’ya sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla davet çağrısında bulundu.

Sosa’nın Cevabı Bekleniyor

Pereira, 17 Ağustos tarihinde başlayacak olan Trabzonspor yeni sezon hazırlık antrenmanına Sosa’yı da davet ederek esprili bir çağrıda bulundu. Trabzonspor Kulübü sözleşmesi sona eren Sosa’ya sözleşmesini uzatma teklifini sunmuştu. Jose Sosa bordo mavili kulübün teklifine yanıt vermedi ve Arjantinli futbolcunu yanıtı bekleniyor.

Güncel Yazılar