ABDÜLKADİR ÖMÜR GALATASARAY DERBİSİNDE FORMA GİYEBİLİR

10 günlük süre boyunca takımdan uzak kalan genç yıldız, fizik olarak kendini daha sağlıklı hissetmesi halinde Galatasaray maçının 21 kişilik kadrosunda yer alma ihtimali bulunuyor. Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, antrenmanda bir müddet Yusuf Sarı ile hususi bir müzakere gerçekleştirdi. Genç oyuncu Avcı ile saha kenarında yapmış olduğu konuşmanın arkasından çalışmalara dahil oldu.

Abdülkadir’le alakalı kesin sonucu bugün teknik direktör Abdullah Avcı verecek. Yetenekli yıldız oyuncu Abdülkadir Ömür, kulübede olması niteliğinde gidişata bakılırsa sonradan oyuna girebilir.

Rahatsızlığının üstesinden gelen Türk futbolunun yetiştirdiği en önemli yıldızlardan biri olan Abdülkadir Ömür’ün antrenmanlarda yer alması bekleniyor.

“FIRTINA” GİBİ ESECEK

Karadeniz’in bordo mavili ekibi Trabzonspor, Süper Lig’in 15. haftasında cumartesi günü sahasında Galatasaray ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde Teknik Direktör Abdullah Avcı, yönetiminde meydana getirilen antrenmanda pas çalışmalarının arkasından dar alanda oyun oynandı.

Bordo-mavililer antrenmanın son bölümünde şut antrenmanı gerçekleştirdi. Hasta olan Abdülkadir Ömür, antrenmanda yer almazken bu oyuncunun durumu yarın yapılacak olan kontrollerden sonrasında netlik kazanacak.

10 günlük süre boyunca takımdan uzak kalan genç yıldız, fizik olarak kendini daha sağlıklı hissetmesi halinde Galatasaray maçının 21 kişilik kadrosunda yer alma ihtimali bulunuyor.

Abdülkadir’le alakalı kesin sonucu bugün teknik direktör Abdullah Avcı verecek. Sağ arka adalesindeki spazm sebebiyle tedavisi geçindiren Ekuban da takımdan ayrı koşu yaptı.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, antrenmanda bir müddet Yusuf Sarı ile hususi bir müzakere gerçekleştirdi. Genç oyuncu Avcı ile saha kenarında yapmış olduğu konuşmanın arkasından çalışmalara dahil oldu.

MOTİVASYON VİDEOSU PAYLAŞILDI

Trabzonspor, Süper Lig kapsamında yapılan 15. hafta mücadelesinde iç saha karşılaşmasında Galatasaray’ı misafir edecek.

26 Aralık 2020 tarihinde akşam saat 19.00’da Medical Park’ta oynanacak dev karşılaşma öncesi Karadeniz ekibi Trabzonspor, sosyal medya platformu hesaplarından yapmış olduğu motivasyon paylaşımıyla ”Hazırız!” mesajı verdi.

Bordo Mavili ekip Trabzonspor’un sosyal medya platformundan yapmış olduğu paylaşımı yoğun alaka gördü. Trabzonspor- Galatasaray karşılaşmasına saatler kala Trabzonspor, sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu paylaşımla bordo mavili taraftarları heyecanlandırdı.

Trabzonspor, ”Biz hazırız #KoraKorTrabzonspor” notuyla bir video paylaştı. Derbi 26 Aralık 2020 tarihinde akşam saat 19.00’da Medical Park’ta oynanacak.

One comment

  1. Nereden nereye herkes onun Avrupa futbolunu sallayacağını düşünürken üst üstte ağır sakatlıklar yaşadı. Hiç kimsenin ne olacağı belli değil. Önce sağlık.

Comments are closed.