Jose Sosa

Trabzonspor’un Maske Farkındalığı

Trabzonspor’un Jose Sosa ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona ermişti. Arjantinli futbolcunun yeni sezonda da Trabzonspor’da forma giyeceği Trabzonspor Kulübü başkanı Ahmet Ağaoğlu tarafından açıklansa da Sosa Fenerbahçe’ye transfer oldu. Sosa’nın Fenerbahçe’ye transferi ile bordo mavili takımın Sosa’nın yerine futbolcu arayışına başladı.

İtalya ligi Serie A takımı Milan’da oynayan Lucas Biglia Trabzonspor’un Sosa yerine düşündüğü futbolcu oldu. Milano’da forma giyen Biglia’yı sadece Trabzonspor transfer etmek istemiyor. Biglia’ya Avrupa kulüplerinden de transfer teklifi geliyor ve en iddialı teklifin Serie A ekibi Torino’dan geldiği iddia ediliyor.

Torino’nun Teklifi

Trabzonspor’un Biglia’yı renklerine bağlamak istediği ve bu sebeple rakiplerinden daha yüksek bir teklifle Biglia’ya teklifte bulunduğu iddialar arasında yer alıyor. Trabzonspor’un Arjantinli futbolcunun transferinde karşısındaki rakip Torino ve bordo mavili kulübün Torino’nun teklifinden yüksek bir teklifle Biglia ile görüşme yaptığı haberler arasındadır. Torino’nun 34 yaşındaki futbolcunun transferi için hazırladığı paket 18 milyon Euro ve bonusları kapsıyor. Trabzonspor’un ise Biglia’ya Torino’nun paketinin üzerinde bir paket teklif ettiği iddia edildi. Milan’a son dönemde istediği futbolu sergileyemeyen Biglia’nın tercihi ise merak ediliyor.

Güncel Yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir